OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego ( 28.05.2023r.)

2023-05-26

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: pon. – Święto NMP Matki Kościoła, śr. – Święto Narodzenia NMP, czw. – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, pt. – Święto Poświecenia Kościoła Katedralnego, sb. – św. Karola Lwangi i towarzyszy.

 

2. Nabożeństwa majowe kończymy w środę: Grab – 16:00, Kotań – 17:00, Krempna – 18:00. Zapraszam wszystkich do śpiewu litanii do Matki Bożej, by przez jej wstawiennictwo wyprosić potrzebne łaski. Różaniec przed sumą w niedzielę poprowadzi Róża P. Danuty Adamskiej.

 

3. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci I Komunijnych za dar ołtarza. Dziękuję wszystkim parafianom za pamięć, modlitwę i życzenia z okazji mojego srebrnego jubileuszu kapłaństwa. Bóg zapłać.

 

4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiadam codziennie przed mszą św., chorych odwiedzę w piątek od godz. 8:00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Od przyszłej soboty msza św. o 7:00 będzie w cerkwi.

 

5. Bóg zapłać za sprzątanie i wystrój kościoła i cerkwi. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy następujące osoby:

 

  • Krempna: Bernadeta Olchawa, Jolanta Jurczyk i Grażyna Grasela.
  • Kotań: Józefa Gotfryd.

Ogłoszenia parafialne

Kancelaria parafialna czynna codziennie po umówieniu lub po mszy świętej.

(Sprawy pilne prosimy kierować na numer prywatny ks. proboszcza +48 667 707 778)