OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I niedziela Adwentu ( 27.11.2022r.)

2022-11-25

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy: śr. – Święto św. Andrzeja Apostoła, sb. – św. Franciszka Ksawerego.

 

2. Do środy modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych. Roraty wieczorem o godz. 17:00, w czwartek i sobotę rano. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci z lampionami.

 

3. Różaniec przed sumą w niedzielę poprowadzi Róża Męska. Składam Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz naszej parafii i na utrzymanie cmentarza. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia opłatki na stół wigilijny, ofiary składane przy tej okazji to wyraz naszej wdzięczności dla P. Kościelnego i P. Organisty za całoroczną pracę. Wykonaliśmy elektryfikację naszych dzwonów, zmieniono serce średniego dzwonu, wykonano nowe zawieszenie dzwonu małego i wykonanie napędów elektromagnetycznych i programowanie całości.

 

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiadam codziennie przed mszą św., chorych odwiedzę w piątek od godz. 8:00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W niedzielę na sumie poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., w Grabiu rozdanie medalików na mszy św.

 

5. Bóg zapłać za sprzątanie i wystrój kościoła i cerkwi. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy następujące osoby:

 

  • Krempna: Krystyna Sawończak, Halina Michalewicz i Mieczysława Wiatr.
  • Kotań: Władysław Kłosowski.

Ogłoszenia parafialne

Kancelaria parafialna czynna

  • Od poniedziałku do piątku 16:30 - 20:00

  • W soboty 13:00 - 16:00 (prowadzona przez osobę świecką)

(Sprawy pilne prosimy kierować na numer prywatny ks. proboszcza +48 667 707 778)