OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII niedziela zwykła r. C ( 28.08.2022r.)

2022-08-26

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy: pon. – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, sb. – św. Grzegorza Wielkiego.

 

2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek nowenna do św. Maksymiliana Kolbe.

 

3. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowej: ks. Czesławowi Kaputowi za głoszenie Słowa Bożego, księżom z dekanatu, OSP Krempna, P. Kościelnemu, Organiście, ministrantom, rodzinom sprzątającym kościół i obejście, paniom z KGW Krempna za przygotowanie obiadu, delegacji wieńca dożynkowego z Krempnej, P. Januszowi Lechowi za lody i wszystkim moim parafianom za wszelką pomoc i życzliwość, wszystkim gościom za wspólną modlitwę, przyjęcie Komunii św. i polecam was wstawiennictwu św. Maksymiliana Kolbe.

 

4. Różaniec przed sumą w niedzielę poprowadzi Róża P. Ewy Olchawa. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiadam codziennie przed mszą św., chorych odwiedzę w piątek od godsz. 8:00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 

5. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego, msza św. o godz. 8:00, zadbajmy by dzieci i młodzież rozpoczęły rok szkolny razem z Panem Bogiem przez spowiedź i komunię św.

 

6. Bóg zapłać za sprzątanie i wystrój kościoła i cerkwi. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy następujące osoby:

 

  • Krempna: Renata Grzesik, Józefa Grzesik i Stanisława Czech.
  • Kotań: Danuta Rodak.

Ogłoszenia parafialne

Kancelaria parafialna czynna

  • Od poniedziałku do piątku 16:30 - 20:00

  • W soboty 13:00 - 16:00 (prowadzona przez osobę świecką)

(Sprawy pilne prosimy kierować na numer prywatny ks. proboszcza +48 667 707 778)