chrzty

2021-10-24

 

2021 r.

7.02. Tymoteusz Michał Mroczka (Kotań)

12,02. Julia Klara Szarek (Krempna)

18.04. Roksana Weronika Nagórska (Ożenna)

24.05. Alicja Rita Cyntler ( Shovtstown – Anglia)

30.05. Marcel Stanisław Żak-Krajciewicz (Lund Igelosa – Szwecja)

7.08. Emilia Helena Grasela (Nowy Żmigród)

15.08. Bartosz Szewkienicz (Ożenna)

12.09. Antoni Bogdan Szymczyk (Devon –Anglia)

3.10. Nikodem Rogowski (Krempna)

2020 r.

9.02. Nikodem Daniel Łuszcz (Krempna)

15.08. Agata Łucja Chudik (Grab)

6.09. Lena Maria Jędrzejczyk (Krempna)

12.09. Liliana Krystyna Jurowska (Krempna)

26.09. Natan Konrad Obuch (Krempna)

26.12. Antonina Żaneta Winiarska (Krempna)

2019 r.

5.01. Blanka Wróbel (Kotań)

6.01. Alan Marcel Mroczka (Krempna)

27.01. Liliana Faustyna Kmiecik (Wyszowatka)

24.02. Bartosz Piotr Słabniak (Kotań)

2.03. Dominik Wiesław Jakubiński (Krempna)

31.03. Dagmara Cichoń (Wyszowatka)

28.04. Wiktoria Katarzyna Bernacka (Krempna)

28.07. Maria Antonina Biernacka (Krempna)

1.09. Anna Izabela Szymańska (Wrzosowa Polana)

5.10. Alicja Anastazja Słabniak (Kotań)

20.10. Igor Trzeciak (Kotań)

26.10. Dagmara Mroczka (Krempna)

7.12. Maksym Kosma Burkowicz (Leszczyna)

26.12. Kora Leputa (Grab)

29.12. Maria Muszańska (Rzezszów)

2018 r.

6.01. Karolina Antonina Rogowska (Kotań)

17.06. Jakub Muszański (Rzeszów)

8.07. Zuzanna Oliwia Hyczko (Ożenna)

5.08. Oskar Michał Grodziski (Melton Mowlray – Anglia)

12.08. Aniela Zofia Wróbel (Kotań)

18.08. Milan Bilski (Slipton – Anglia)

26.08. Mateusz Krzysztof Mastej (Kotań)

18.11. Roksana Sandra Rączkowska (Ożenna)

25.11. Nadia Anna Stoś (Krempna)

9.12. Krystian Wojtowicz (Kotań)

2017 r.

11.02. Zuzanna Turczyk (Kotań)

26.02. Jan Antoni Bargieł (Krempna)

19.03. Kaja Alicja Okrzyńska (Krempna)

17.04. Rafał Janusz Winiarski (Kotań)

17.04. Alicja Anna Warzecha (Kraków )

17.04. Kaja Julia Jakieła (Krempna)

23.04. Adam Kazimierz Basista (Nowy Glinik)

20.05. Antoni Tomasz Słonka (Krempna)

12.08. Nikola Sławniak (Krempna)

14.08. Pola Zofia Rogowska (Krempna)

29.10. Zuzanna Maria Piwowar (Kotań)

26.12. Maciej Stanisław Winiarski (Krempna)

26.12. Zofia Bożena Łaś (Hereford – Anglia)

 

 

rok 2016

 

25.09. Anna Maria Mroczka (Kotań)

23.10. Milena Szurkiewicz (Krempna)

29.10. Milena Anna Bryjak (Krempna)

17.01. Kacper Emil Adamski (Krosno)

28.03. Wojciech Jan Stachnik (Krempna)

24.04. Gabriela Julia Rączkowska (Ożenna)

03.05. Leon Igor Skorodyński (Krempna)

28.05. Michał Przemysław Turczyk (Kotań)

26.06. Nikola Melania Mroczka (Krempna)

02.07. Iga Barbara Turczyk (Krempna)

06.08. Natalia Biel (Jasło)

 

rok 2015

10.10. Kajetan Marek Biernacki (Krempna)

11.10. Tomasz Stanisław Król (Kotań)

25.10. Oleg Adam Rodak (Kotań)

06.12. Zofia Barbara Bargieł (Krempna)

25.12. Wojciech Ryszard Winiarski (Krempna)

27.12. Ksawery Nikodem Pajęcki (Krempna)

 

rok 2014

03.05. Emilia Maria Wróbel (Kotań)

17.05. Bartosz Józef Ziomek (Krempna)

21.06. Leon Krystian Jodłowski (Krempna)

05.07. Hanna Anastazja Winiarska (Krempna)

20.07. Jakub Piotr Zając (Krempna)

26.07. Michał Stanisław Winiarski (Kotań)

27.07. Filip Jakub Adamski (Krosno)

03.08. Józef Adam Smólski (Komorów)

09.08. Maria Magdalena Kuszaj (Kotań)

16.08. Kacper Zub (Krempna)

16.08. Antoni Stanisław Waśkiewicz (Krempna)

28.09. Helena Rita Chmura (Jasło)

26.10. Eric Pnishi (Enfield)

26.12. Julia Ewa Krajciewicz (Krempna)

26.12. Mirella Agnieszka Czech (Krempna)

27.12. Emil Marcel Trzeciak (Kotań)

 

rok 2013

20.01. Kinga Spyrka (Wyszowatka)

01.04. Julia Emilia Słabniak (Krempna)

20.04. Oliwia Maria Kordzikowska (Kotań)

28.04. Maciej Łukasz Bernacki (Krempna)

02.06. Maria Anna Surowiec (Kotań)

02.06. Amelia Alicja Rodak (Kotań)

16.06. Igor Dawid Wojdyła (Żarnowiec)

13.07. Nikola Maria Jakubińska (Krempna)

14.07. Milena Julita Kmiecik (Wyszowatka)

04.08. Lena Maria Wojtas (Krempna)

22.09. Bartłomiej Cichoń (Wyszowatka)

20.10. Maja Julia Olejarz (Grab)

27.10. Jakub Marek Słabniak (Łęki Dukielskie)

01.12. Jan Krzysztof Januszkiewicz (Krempna)

26.12. Bartosz Mateusz Rogowski (Krempna)

28.12. Kornelia Anna Leśniak (Krempna)

 

rok 2012

05.02. Jakub Patryk Marek (Wyszowatka)

12.02. Fabian Szurkiewicz (Krempna)

09.04. Dawid Mikoś (Ożenna)

26.08. Jakub Piotr Potera (Kotań)

09.09. Jan Mroczka (Kotań)

09.09. Maja Helena Walaszek (Kotań)

15.09. Szymon Gabriel Wojtowicz (Kuźmina)

07.10. Weronika Lampa (Wyszowatka)

14.10. Miłosz Daniel Dziuń (Kotań)

26.12. Marcelina Stanisława Grzywacz (Kotań)

 

rok 2011

19.02. Lena Bilska (Kotań)

25.04. Krzysztof Jan Kordzikowski (Kotań)

11.06. Laura Helena Sochacka (Krempna)

11.06. Julian Tomasz Skorodyński (Krempna)

01.07. Igor Zdzisław Maciejczyk (Desznica)

16.07. Gabriela Ewa Winiarska (Krempna)

16.07. Karina Danuta Sarna (Krempna)

10.09. Kaja Maria Adamska (Kotań)

10.09. Julita Maria Kłosowska (Krempna)

17.09. Maja Maria Rybak (Krempna)

02.10. Joachim Karol Ziemba (Krempna)

08.10. Nikola Natalia Kostrząb (Kotań)

22.10. Jakub Bilski (Kotań)

12.11. Magdalena Rozalia Zając (Krempna)

26.12. Alan Jastrząb (Świerzowa Polska)

 

rok 2010

07.03. Oliwia Nadia Król (Wyszowatka)

13.03. Gabriela Anna Liszka (Krempna)

27.03. Daria Oliwia Mroczka (Krempna)

05.04. Maja Maria Szymczyk (Krempna)

18.04. Dominik Grzegorz Gąsior (Krempna)

23.05. Mikołaj Jan Adamski (Ożenna)

26.06. Katarzyna Barbara Janus (Krempna)

24.07. Alicja Magdalena Źrebiec (Krempna)

08.08. Jan Wojciech Czubik (Jasło)

26.09. Józef Basista (Kotań)

24.10. Aleks Karol Maciejczyk (Krempna)

11.12. Adam Michał Kozarski (Krempna)

26.12. Igor Spyrka (Wyszowatka)

 

rok 2009

17.01. Julia Katarzyna Basista (Kotań)

01.02. Mikołaj Jodłowski (Krempna)

28.03. Dorian Jan Sarna (Krempna)

13.04. Zuzanna Irena Mroczka (Kotań)

13.04. Jakub Zdzisław Koruc (Krempna)

13.04. Dominika Mroczka (Krempna)

18.04. Kamil Dariusz Kordzikowski (Kotań)

24.05. Anna Katarzyna Potera (Kotań)

09.07. Roksana Kinga Obuch (Krempna)

18.07. Amelia Zofia Winiarska (Krempna)

19.07. Kamil Paweł Król (Kotań)

25.07. Kazimierz Michał Smólski (Komorów)

09.08. Otylia Rozalia Walaszek (Kotań)

09.08. Wiktoria Władysława Cichy (Świątkowa Mała)

06.09. Fabian Jan Antczak (Monachium)

05.12. Marcin Emanuel Szot (Krempna)

26.12. Antonina Jagoda Szlachta (Krempna)

 

rok 2008

24.03. Wiktor Jan Rybak (Krempna)

24.03. Emilia Janina Szymczyk (Krempna)

06.04. Mikołaj Antoni Słabniak (Kotań)

27.04. Kinga Anna Książkiewicz (Kotań)

24.05. Sara Elżbieta Biernacka (Krempna)

27.07. Krzysztof Pio Jałosiński (Jasło)

02.08. Filip Stanisław Bernacki (Krempna)

14.09. Igor Jan Motkowicz (Grab)

28.09. Samuel Marek Kleingärtner (Krempna)

08.11. Krzysztof Wilczak (Rzeszów)

23.11. Bartłomiej Janusz Lech (Kotań)

13.12. Zuzanna Wiktoria Winiarska (Krempna)

20.12. Bartosz Michał Turczyk (Krempna)

26.12. Julita Teresa Rogowska (Krempna)

26.12. Olivia Władysława Skauba (Krempna)

 

rok 2007

06.01. Roksana Elżbieta Walaszek (Kotań)

21.01. Dominik Henryk Bilski (Kotań)

28.01. Kamil Mikołaj Źrebiec (Krempna)

18.02. Natalia Emilia Krajciewicz (Jasło)

16.03. Mateusz Winiarski (Krempna)

09.04. Maja Anna Wojtków (Radom)

29.04. Damian Mateusz Król (Kotań)

02.06. Grzegorz Józef Liszka (Krempna)

10.06. Emilia Olchawa (Krempna)

30.06. Miłosz Józef Maciejczyk (Krempna)

01.07. Dawid Kuczała (Ożenna)

09.08. Antonina Zięba (Krempna)

28.10. Alicja Szyszlak (Kotań)

11.11. Gabriela Kmiecik (Wyszowatka)

26.12. Martyna Weronika Bajorek (Wyszowatka)

 

rok 2006

18.03. Sylwia Beata Kopeć (Wyszowatka)

25.03. Tymoteusz Franciszek Królik (Krempna)

17.04. Oliwia Helena Jakieła (Krempna)

17.04. Marcin Stanisław Cichy (Ożenna)

22.04. Maja Anna Adamska (Kotań)

30.04. Bartłomiej Mateusz Jastrząb (Ożenna)

30.04. Oskar Dawid Bęben (Wyszowatka)

04.08. Igor Malik (Mysłowice)

27.08. Przemysław Karol Źrebiec (Krempna)

07.09. Mateusz Roman Maciejczyk (Krempna)

21.10. Urszula Kinga Potera (Krempna)

28.10. Zuzanna Daria Źrebiec (Krempna)

 

rok 2005

05.02. Malwina Kinga Źrebiec (Krempna)

20.05. Daniel Karol Kmiecik (Wyszowatka)

02.07. Paweł Wojciech Kozarski (Krempna)

02.07. Bartłomiej Stanisław Liszka (Krempna)

02.07. Sara Roksana Krajciewicz (Jasło)

07.08. Eryk Paweł Zięba (Ożenna)

14.08. Krzysztof Piotr Bryjak (Kotań)

18.08. Oliwia Monika Nowosielska (Kotań)

15.10. Wiktoria Maria Miśkowicz (Krempna)

12.11. Julia Anna Winiarska (Krempna)

20.11. Magdalena Weronika Pelczar (Krempna)

 

rok 2004

01.01. Kinga Bartuś (Ożenna)

07.02. Aneta Anna Bialska (Krempna)

12.04 Dorota Wiktoria Bryjak (Kotań)

12.04. Norbert Jan Mroczka (Krempna)

01.08. Marcin Władysław Źrebiec (Krempna)

09.08. Daniel Jan Cichy (Ożenna)

21.08. Agnieszka Blok (Polany)

04.09. Sara Maria Leśniak (Kotań)

26.12. Bartosz Kazimierz Szymański (Kotań)

 

rok 2003

15.02. Sabina Bronisława Rogowska (Kotań)

21.04. Tomasz Smołkowicz (Grab)

15.06. Arkadiusz Jan Źrebiec (Krempna)

19.07. Karolina Barbara Grasela (Krempna)

21.09. Kacper Szymon Bigus (Wyszowatka)

06.12. Jakub Władysław Miśkowicz (Krempna)

25.12. Wiktor Tadeusz Sochacki (Krempna)

 

rok 2002

01.04. Aleksandra Kaja Wiśniewicz (Jasło)

01.04. Kacper Michał Olejarz (Krempna)

07.04. Weronika Julia Miśkowicz (Krempna)

19.05. Gaja Daria Stańko (Łańcut)

06.07. Laura Dominika Telma (Świerzowa Polska)

11.08. Oliwer Andrzej Koszler (Kotań)

07.09. Adam Robert Olchawa (Krempna)

15.09. Klaudia Weronika Kozub (Wyszowatka)

05.10. Anna Maria Kozarska (Krempna)

08.12. Aleksandra Kuczała (Ożenna)

 

rok 2001

11.02. Patryk Sikora (Krempna)

17.02. Józef Jan Zych (Grab)

17.02. Ewa Aleksandra Łącka (Krempna)

16.04. Wiktor Eugeniusz Zięba (Ożenna)

21.04. Grzegorz Tomasz Olchawa (Krempna)

08.05. Damian Sebastian Retka (Wyszowatka)

13.05. Edyta Chowaniec (Grab)

10.06. Natalia Stanisława Leśniak (Krempna)

16.06. Szymon Sebastian Bernacki (Krempna)

24.06. Wiktor Bronisław Biernacki (Krempna)

07.07. Aleksandra Anna Solińska (Krempna)

15.07. Krystian Mateusz Olejarz (Ożenna)

18.08. Filip Jan Wielgosz (Kotań)

14.10. Bartosz Mikołaj Weiss (Krempna)

28.10. Agata Gabriela Smolik (…)

18.11. Wiktoria Justyna Farbaniec (Wyszowatka)

26.12. Konrad Orłowski (Kotań)

 

rok 2000

05.02. Katarzyna Mielczarek (Kotań)

13.02. Izabela Katarzyna Adamska (Kotań)

24.04. Eryk Paweł Grzywacz (Kotań)

24.04. Kamila Józefa Jakieła (Kotań)

28.05. Kacper Maksymilian Grasela (Krempna)

28.05. Joanna Ilona Żelno (Wyszowatka)

25.06. Żaneta Ewa Koruc (Krempna)

30.07. Patrycja Orłowska (Kotań)

03.09. Błażej Tymoteusz Stańko (Łańcut)

10.09. Szymon Smołkowicz (Grab)

10.09. Sebastian Lampa (Wyszowatka)

01.10. Luiza Wiktoria Telma (Świerzowa Polska)

19.11. Aleksandra Alicja Rogowska (Kotań)

 

rok 1999

13.03. Dagmara Helena Grzywacz (Kotań)

21.03. Aleksandra Katarzyna Kozłowska (Krempna)

05.04. Izabela Weronika Szlachta (Krempna)

05.04. Arleta Irena Adamska (Kotań)

07.04. Monika Blok (Krempna)

10.04. Szymon Adam Źrebiec (Krempna)

17.04. Jarosław Piotr Kulisiewicz (Krempna)

02.05. Julia Magdalena Dyląg (Kotań)

04.06. Marcin Edward Michalik (Huta Krempska)

13.06. Robert Piotr Cichoń (Wyszowatka)

26.06. Zenon Fabian Czech (Krempna)

03.07. Sandra Julita Leśniak (Kotań)

01.08. Kamil Orłowski (Krempna)

07.08. Lucjan Benedykt Olchawa (Krempna)

08.08. Patryk Stefan Bajorek (Wyszowatka)

14.08. Maksymilian Aleksander Adamski (Kotań)

15.08. Klaudia Katarzyna Zięba (Ożenna)

29.08. Patryk Damian Bryjak (Kotań)

24.10. Hubert Kubik (Wyszowatka)

26.12. Adrian Daniel Łaska (Kotań)

 

rok 1998

24.01. Aleksander Jan Bryjak (Krempna)

07.02. Ewelina Danuta Michalik (Huta Krempska)

15.02. Adam Władysław Stachoń (Krempna)

13.04. Jakub Maciej Bukrij (Ożenna)

13.04. Michał Stanisław Zięba (Ożenna)

19.04. Justyna Anna Rogowska (Krempna)

12.07. Klaudia Katarzyna Koruc (Huta Krempska)

26.07. Natalia Stolarczyk (Ożenna)

01.08. Patryk Piotr Jaróg (Kotań)

23.08. Wiktoria Barbara Jakieła (Kotań)

29.08. Karol Wojtas (Kotań)

05.09. Martyna Anita Ciomcia (Kotań)

06.09. Bartłomiej Wójcicki (Krempna)

04.10. Paulina Beata Żelno (Ożenna)

22.11. Paulina Maria Książkiewicz (Kotań)

22.11. Daniel Aleksander Muszański (Krempna)

 

rok 1997

02.02. Urszula Danuta Przybyłowska (Wyszowatka)

08.02. Anna Justyna Stachnik (Krempna)

09.02. Arkadiusz Piotr Lampa (Wyszowatka)

31.03. Miłosz Tadeusz Worwa (Krempna)

12.04. Martyna Weronika Leśniak (Kotań)

04.05. Gabriela Jagoda Bryjak (Krempna)

24.05. Aleksandra Katarzyna Miśkowicz (Krempna)

12.07. Martyna Janina Grasela (Krempna)

13.07. Artur Bogdan Cichoń (Wyszowatka)

20.07. Łukasz Michał Sym (Grab)

26.07. Bartłomiej Jan Kopciuch (Krempna)

27.07. Karolina Gabriela Bigus (Wyszowatka)

06.09. Anna Maria Mielczarek (Kotań)

26.09. Anita Patrycja Bryjak (Krempna)

05.10. Paweł Gabriel Adamski (Kotań)

26.12. Aleksandra Stefania Kubik (Wyszowatka)

26.12. Mariusz Karlak (Wyszowatka)

27.12. Zuzanna Ewa Królik (Krempna)

28.12. Jan Kamil Horniak (Krempna)

 

rok 1996

14.01. Łukasz Piotr Jurczyk (Krempna)

20.01. Eryk Paweł Müller (Kotań)

30.03. Marcin Stanisław Trzeciak (Kotań)

08.04. Rajmund Julian Szlachta (Krempna)

08.04. Magdalena Marta Bajorek (Wyszowatka)

11.05. Krzysztof Paweł Olchawa (Krempna)

11.05. Konrad Jakub Baran (Krempna)

02.06. Jakub Maciej Jasionowicz (Krempna)

21.07. Monika Joanna Stachoń (Krempna)

18.08. Alicja Smołkowicz (Grab)

31.08. Jakub Jan Olchawa (Krempna)

01.09. Piotr Krzysztof Rogowski (Kotań)

15.09. Maciej Michał Delimat (Ożenna)

22.09. Emil Jan Stanoch (Kotań)

30.11. Kuba Andrzej Książkiewicz (Krempna)

26.12. Klaudia Katarzyna Przybyłowska (Kotań)

 

rok 1995

07.01. Klaudia Źrebiec (Krempna)

20.04. Mateusz Jurczyk (Krempna)

22.04. Klaudia Anna Ciomcia (Kotań)

18.06. Kamil Krzysztof Kopciuch (Krempna)

25.06. Michał Hubert Wróbel (Kotań)

29.07. Maja Julia Worwa (Krempna)

15.08. Paweł Marek Rogowski (Kotań)

26.08.  Artur Jan Stachoń (Krempna)

09.09. Monika Karolina Lenicz (Krempna)

14.10. Artur Łukasz Szot (Krempna)

15.10. Małgorzata Słabniak (Kotań)

29.10. Joanna Maria Mydlarz (Ożenna)

 

rok 1994

13.02. Krystian Bartłomiej Leśniak (Krempna)

03.04. Zbigniew Mateusz Pałka (Ożenna)

04.04. Marcin Michał Jurczyk (Krempna)

05.06. Patrycja Agnieszka Lalik (Ożenna)

12.06. Żaneta Martyna Bryjak (Krempna)

19.06. Anna Judyta Stanoch (Kotań)

26.06. Tamara Delimat (Ożenna)

17.09. Szymon Jakub Bryjak (Krempna)

12.11. Piotr Grzegorz Horniak (Krempna)

20.11. Mariusz Andrzejewski (Wyszowatka)

 

rok 1993

21.02. Celina Wiktoria Wielgosz (Kotań)

11.04. Adrian Krzysztof Farbaniec (Wyszowatka)

18.04. Sabina Marlena Trzeciak (Kotań)

16.05. Marzena Sylwia Stachura (Grab)

18.07. Kamil Jan Jaróg (Krempna)

24.07. Agnieszka Maria Musiał (Kotań)

01.08. Witold Tobiasz Warzecha (Kotań)

04.09. Anna Barbara Łącka (Krempna)

31.10. Arkadiusz Stanisław Olchawa (Krempna)

30.11. Hubert Kamil Baran (Krempna)

26.12. Barbara Ewa Bajorek (Wyszowatka)

 

rok 1992

25.01. Dominika Stefania Bożętka (Kotań)

16.02. Marzena Joanna Kuźniarska (Krempna)

16.02. Monika Wąsacz (Wyszowatka)

22.02. Dawid Marcin Źrebiec (Krempna)

23.02. Renata Władysława Magiera (Ożenna)

29.02. Damian Mastaj (Krempna)

20.04. Zuzanna Dominika Mydlarz (Ożenna)

20.04. Otylia Anna Stanoch (Kotań)

25.04. Monika Justyna Olejarz (Krempna)

25.04. Artur Krzysztof Andrzejewski (Krempna)

09.05. Robert Jan Adamski (Kotań)

15.05. Paweł Józef Grzyb (Kotań)

31.05. Patrycja Łaś (Wyszowatka)

11.06. Mateusz Paweł Motkowicz (Kotań)

14.06. Damian Piotr Paszko (Wyszowatka)

21.06. Kamil Andrzej Szymczyk (Krempna)

21.06. Janusz Michał Blok (Krempna)

02.08. Karina Delimat (Ożenna)

16.08. Honorata Beata Bajorek (Wyszowatka)

05.09. Dawid Remigiusz Czech (Krempna)

14.09. Angelika Maria Rogowska (Krempna)

20.09. Adam Jan Rogowski (Kotań)

20.09. Mariola Diana Tobiasz (Kotań)

20.09. Marek Bronisław Słabniak (Kotań)

20.09. Katarzyna Rodak (Kotań)

18.10. Jarosław Mateusz Jakieła (Kotań)

26.12. Natalia Anna Radzik (Wyszowatka)

26.12. Mateusz Bronisław Stachnik (Krempna)

26.12. Aleksandra Katarzyna Szlachta (Krempna)

 

rok 1991

20.01. Rafał Mroczka (Krempna)

20.01. Adam Józef Bajorek (Wyszowatka)

24.01. Marcin Jan Grasela (Krempna)

03.03. Izabela Marcela Kuszaj (Grab)

07.04. Paweł Spyrka (Wyszowatka)

21.04. Joanna Mielcarczyk (Wyszowatka)

26.05. Przemysław Rodak (Kotań)

22.06. Mateusz Rogowski (Krempna)

14.07. Beata Monika Stachura (Grab)

14.07. Agata Natalia Bigus (Wyszowatka)

04.08. Anna Blok (Krempna)

18.08. Mariusz Surowiec (Kotań)

25.08. Hubert Janusz Krzyżak (Grab)

22.09. Justyna Barbara Rogowska (Kotań)

22.09. Robert Rodak (Ożenna)

29.09. Kamil Krzysztof Szczur (Wyszowatka)

19.10. Paweł Piotr Hajduk (Krempna)

19.10. Mateusz Władysław Sawończak (Krempna)

26.12. Piotr Michał Burszczan (Krempna)

26.12. Radosław Szlachta (Krempna)

 

rok 1990

06.01. Marcin Waldemar Jaróg (Kotań)

13.01. Dawid Michał Smerekanicz (Krempna)

28.01. Sebastian Andrzej Kuszaj (Kotań)

03.02. Kinga Malwina Ignarska (Krempna)

17.02. Patryk Mastaj (Krempna)

18.02. Anna Ilona Łaś (Wyszowatka)

18.02. Mariola Zuzanna Karlak (Wyszowatka)

17.03. Anna Maria Kasza (Krempna)

18.03. Wiesław Wacław Bazia (Ożenna)

29.03. Mariusz Maksymilian Obuch (Krempna)

16.04. Jan Andrzej Rodak (Kotań)

16.04. Katarzyna Celina Szweda (Kotań)

05.05. Joanna Elżbieta Kiełtyka (Krempna)

06.05. Anna Maria Pawełczak (Grab)

07.06. Aneta Agata Dorociak (Krempna)

10.06. Martyna Joanna Czech (Krempna)

17.06. Magdalena Maria Wojtas (Kotań)

17.06. Kamil Stanisław Olchawa (Wyszowatka)

08.07. Agata Helena Jakieła (Kotań)

08.07. Michał Paweł Szewkienicz (Ożenna)

15.07. Monika Anna Bukrij (Ożenna)

21.07. Marcin Piotr Olejarz (Krempna)

18.08. Damian Stanisław Blok (Krempna)

09.09. Przemysław Dariusz Turczyk (Kotań)

16.09. Diana Anna Jakieła (Kotań)

23.09. Maria Magdalena Repak (Krempna)

29.09. Michał Mateusz Jodłowski (Krempna)

30.09. Piotr Tomasz Motkowicz (Krempna)

21.10. Agata Mariola Stoś (Krempna)

21.10. Teresa Anna Musiał (Krempna)

28.11. Damian Rafał Liszka (Samoklęski)

25.12. Monika Danuta Chowaniec (Grab)

26.12. Hubert Stanoch (Kotań)

 

rok 1989

15.01. Ewa Anna Bobula (Krempna)

15.01. Grzegorz Krzysztof Łaś (Wyszowatka)

28.01. Damian Mateusz Ciomcia (Kotań)

02.03. Sebastian Skałba (Krempna)

02.03. Sabina Skałba (Krempna)

27.03. Grzegorz Piotr Hyczko (Ożenna)

27.03. Anna Elżbieta Źrebiec (Krempna)

27.03. Katarzyna Aneta Bajorek (Wyszowatka)

23.04. Hanna Delimat (Ożenna)

30.04. Joanna Ewa Kuszwara (Krempna)

14.05. Łukasz Adam Biernacki (Krempna)

20.05. Małgorzata Justyna Guzera (Krempna)

20.05. Ewa Guzera (Krempna)

04.06. Barbara Anna Olchawa (Krempna)

25.06. Mateusz Leon Grasela (Krempna)

25.06. Edyta Krzyżak (Grab)

09.07. Paweł Remigiusz Przybyłowski (Krempna)

23.07. Artur Adam Hyczko (Ożenna)

23.07. Marlena Joanna Jaróg (Kotań)

30.07. Ewelina Agnieszka Szczur (Wyszowatka)

27.08. Anna Dorota Garbacik (Krempna)

10.09. Sylwia Kuźmińska (Ożenna)

16.09. Damian Paweł Skrzęta (Krempna)

17.09. Paweł Piotr Dudek (Grab)

24.09. Radosław Wróbel (Kotań)

15.10. Marzena Katarzyna Nagórska (Ożenna)

18.11. Jerzy Władysław Winiarski (Krempna)

03.12. Anita Małgorzata Maciejczyk (Krempna)

 

rok 1988

14.01. Elżbieta Barbara Potera (Kotań)

17.01. Patrycja Irena Adamska (Kotań)

07.02. Kamil Edward Musiał (Kotań)

04.04. Arkadiusz Daniel Kuszwara (Krempna)

04.04. Katarzyna Monika Grasela (Krempna)

04.04. Beata Irena Oleszczuk (Krempna)

04.04. Tomasz Jacek Maciejczyk (Krempna)

04.04. Monika Dorota Garbacik (Krempna)

04.04. Anna Rodak (Kotań)

04.04. Paulina Małgorzata Kmiecik (Grab)

04.04. Lidia Beata Adamska (Kotań)

17.04. Marzena Monika Andrzejewska (Ożenna)

17.04. Ireneusz Piotr Mielczarczyk (Wyszowatka)

17.04. Agnieszka Beata Siecińska (Wyszowatka)

15.08. Damian Robert Nagórski (Ożenna)

19.06. Marcin Teofil Szymczyk (Krempna)

26.06. Patrycja Magdalena Jaróg (Kotań)

26.06. Krzysztof Robert Winiarski (Krempna)

26.06. Bernadeta Małgorzata Lechocińska (Wyszowatka)

02.07. Michał Andrzej Worwa (Kotań)

10.07. Sebastian Damian Czech (Krempna)

17.07. Agnieszka Alicja Karlak (Wyszowatka)

17.07. Barbara Joanna Wielgosz (Kotań)

31.07. Elżbieta Chowaniec (Grab)

13.08. Łukasz Mateusz Przybyłowski (Krempna)

21.08. Anna Katarzyna Czeluśniak (Krempna)

04.09. Kamil Maksymilian Wojtas (Kotań)

20.09. Anna Maria Szewkienicz (Krempna)

16.10. Monika Agnieszka Jakieła (Kotań)

16.10. Paweł Krzysztof Bukrij (Ożenna)

30.10. Dawid Jan Bożętka (Kotań)

20.11. Grzegorz Jan Trzeciak (Kotań)

20.11. Dariusz Andrzej Trzeciak (Kotań)

26.12. Grzegorz Stanisław Bernacki (Kotań)

26.12. Mateusz Jakub Bryjak (Krempna)

26.12. Beata Katarzyna Duwer (Wyszowatka)

26.12. Mateusz Damian Retko (Wyszowatka)

 

rok 1987

25.01. Konrad Mateusz Kozub (Wyszowatka)

25.01. Anna Elżbieta Zych (Krempna)

01.02. Maciej Dawid Grzyb (Kotań)

08.02. Wojciech Jakub Kopek (Kotań)

15.02. Agata Genowefa Źrebiec (Kotań)

22.02. Małgorzata Franciszka Jakubowska (Krempna)

22.02. Krzysztof Jan Chowaniec (Grab)

28.02. Urszula Maria Walaszek (Krempna)

20.04. Angelika Anna Rodak (Kotań)

20.04. Adrian Tomasz Przybyła (Kotań)

20.04. Mateusz Krystian Jaróg (Kotań)

20.04. Przemysław Andrzej Wróbel (Kotań)

20.04. Justyna Angelika Pałka (Ożenna)

20.04. Kinga Katarzyna Radzik (Wyszowatka)

20.04. Iwona Bernadeta Łaś (Wyszowatka)

20.04. Sławomir Michał Krajciewicz (Krempna)

20.04. Dawid Józef Adamski (Kotań)

23.05. Łukasz Stanisław Koszler (Kotań)

24.05. Karol Bartłomiej Trzeciak (Kotań)

31.05. Mateusz Maciej Basista (Kotań)

21.06. Kinga Elżbieta Jakieła (Kotań)

28.06. Wojciech Stanisław Wójcik (Kotań)

17.07. Stanisław Paweł Hyczko (Ożenna)

23.08. Elżbieta Teresa Borowiecka (Krempna)

30.08. Krzysztof Tadeusz Słabniak (Kotań)

05.09. Marcin Paweł Kleingärtner (Krempna)

19.09. Anna Małgorzata Mędrek (Kotań)

10.10. Damian Jacek Kiełtyka (Krempna)

18.10. Paweł Jan Bober (Wyszowatka)

18.10. Sylwia Pałka (Ożenna)

25.10. Krzysztof Jerzy Olchawa (Krempna)

22.11. Wojciech Jan Kopeć (Wyszowatka)

26.12. Anna Katarzyna Szweda (Kotań)

 

rok 1986

19.01. Rafał Tomasz Trzeciak (Kotań)

09.02. Lidia Maria Wielgosz (Kotań)

03.02. Paulina Weronika Mazur (Ożenna)

31.03. Sebastian Piotr Słabniak (Kotań)

06.04. Mirosław Michał Michalewicz (Krempna)

06.04. Paweł Józef Ziomek (Krempna)

06.04. Łukasz Daniel Retko (Wyszowatka)

20.04. Roman Pałka (Ożenna)

11.05. Daniel Paweł Musiał (Kotań)

18.05. Tomasz Stanisław Rodak (Kotań)

18.05. Monika Alicja Rodak (Kotań)

18.05. Dorota Anna Smerekanicz (Kotań)

15.06. Bartłomiej Jakub Książkiewicz (Kotań)

22.06. Otylia Irena Borowiecka (Wyszowatka)

22.06. Janusz Roman Hyczko (Ożenna)

22.06. Jolanta Katarzyna Hyczko (Ożenna)

22.06. Witold Paweł Sieciński (Wyszowatka)

29.06. Stanisław Władysław Winiarski (Krempna)

20.07. Mateusz Marian Olchawa (Krempna)

27.07. Barbara Janina Ignarska (Kotań)

24.08. Barbara Anna Małeczek (Kotań)

24.08. Dariusz Krzysztof Kopeć (Wyszowatka)

21.09. Rafał Mariusz Karlak (Wyszowatka)

10.10. Mateusz Paweł Basista (Kotań)

19.10. Izabela Agnieszka Andrzejewska (Wyszowatka)

15.11. Magdalena Joanna Zagórska (Huta Krempska)

23.11. Janusz Piotr Lechociński (Wyszowatka)

14.12. Bartłomiej Mateusz Bigus (Wyszowatka)

26.12. Marek Andrzej Winiarski (Krempna)

26.12. Anna Maria Pelczar (Krempna)

28.12. Piotr Kazimierz Czeluśniak (Krempna)

 

rok 1985

20.01. Adrianna Monika Andrzejewska (Ożenna)

03.02. Mieczysław Spyrka (Wyszowatka)

17.02. Beata Maria Garbacik (Krempna)

08.04. Iwona Drozd (Krempna)

08.04. Jakub Wróbel (Wyszowatka)

08.04. Ewelina Maria Sicińska (Wyszowatka)

20.04. Ryszard Józef Winiarski (Krempna)

21.04. Paweł Tadeusz Warzecha (Kotań)

28.04. Agnieszka Elżbieta Daniło (Grab)

19.05. Dawid Roland Radzik (Wyszowatka)

19.05. Joanna Maria Kaczorowska (Jasło)

25.05. Iwona Janina Jurczyk (Krempna)

16.06. Mirosław Waldemar Szymczyk (Krempna)

23.06. Krzysztof Sławomir Kostrząb (Wyszowatka)

21.07. Roman Jan Hyczko (Ożenna)

27.07. Andrzej Edward Brożyna (Kotań)

01.09. Wioletta Emilia Hus (Krempna)

15.09. Justyna Halina Książkiewicz (Krempna)

29.09. Ewelina Julia Turczyk (Kotań)

13.10. Justyna Iwona Stachoń (Kotań)

23.11. Jerzy Adam Krajciewicz (Krempna)

24.11. Maria Teresa Obuch (Krempna)

24.11. Paweł Jan Pawełczak (Grab)

30.11. Barbara Halina Zoń (Krempna)

26.12. Sylwia Helena Adamska (Kotań)

26.12. Sławomir Grzegorz Wojtas (Kotań)

26.12. Łukasz Wiatrowski (Ożenna)

 

rok 1984

01.01.  Aneta Maria Hyczko (Ożenna)

15.01. Justyna Alina Motkowicz (Kotań)

15.01. Adam Źrebiec (Kotań)

11.02. Arkadiusz Okrzyński (Krempna)

19.02. Lucyna Monika Siecińska (Wyszowatka)

26.02. Katarzyna Weronika Maciejczyk (Kotań)

03.03. Rafał Wacław Walaszek (Krempna)

21.04. Urszula Jodłowska (Krempna)

23.04. Katarzyna Karolina Zoń (Krempna)

23.04. Agnieszka Monika Trzeciak (Kotań)

29.04. Marcin Pelczar (Krempna)

29.04. Tomasz Konstanty Retko (Wyszowatka)

29.04. Magdalena Teresa Mędrek (Kotań)

29.04. Joanna Dorota Krężel (Wyszowatka)

06.05. Joanna Agata Guzera (Krempna)

19.05. Jadwiga Stanisława Kleingärtner (Krempna)

10.06. Mariusz Edward Oleszczuk (Huta Krempska)

29.07. Aldona Agata Jaróg (Kotań)

29.07. Katarzyna Monika Maciejczyk (Ożenna)

05.08. Grzegorz Adam Pec (Krempna)

09.08. Katarzyna Golkiewicz (Wielkie Brzeżno)

12.08. Michał Jan Wójtowicz (Kotań)

25.08. Katarzyna Maria Zych (Krempna)

26.08. Piotr Grzegorz Gotfryd (Kotań)

26.08. Dorota Marzena Kopeć (Wyszowatka)

26.08. Piotr Paweł Łaska (Wyszowatka)

12.09. Justyna Leopolska (Krempna)

23.09. Agnieszka Barbara Gągola (Kotań)

07.10. Piotr Paweł Ciastoń (Krempna)

20.10. Maciej Henryk Małeczek (Kotań)

28.10. Marcin Piotr Adamski (Kotań)

08.12. Jarosław Andrzej Rogowski (Kotań)

26.12. Jadwiga Maria Dziedzic (Krempna)

26.12. Katarzyna Patrycja Kozub (Wyszowatka)

26.12. Karol Robert Fulara (Ożenna)

26.12. Katarzyna Zofia Szczerba (Grab)

 

rok 1983

01.01.  Sabina Celina Adamska (Kotań)

06.02. Magdalena Maria Krzyszczuk (Wyszowatka)

26.02. Bartłomiej Jakub Baprowski (Ożenna)

02.04. Łukasz Władysław Basista (Kotań)

04.04. Arkadiusz Sławomir Garbacik (Krempna)

04.04. Dariusz Łukasz Żarnowski (Krosno)

04.04. Ryszard Mirosław Kuczała (Ożenna)

22.05. Elżbieta Kostrząb (Wyszowatka)

12.06. Łukasz Marek Budziak (Krempna)

26.06. Ewa Elżbieta Ciomcia (Kotań)

26.06. Paweł Władysław Wiatr (Krempna)

13.08. Martyna Ignarska (Krempna)

13.08. Monika Ignarska (Krempna)

14.08. Maria Delimat (Ożenna)

28.08. Adam Jan Potera (Kotań)

28.08. Izabela Marta Wróbel (Kotań)

31.08. Maria Elżbieta Rogowska (Krempna)

11.09. Monika Katarzyna Gągola (Kotań)

18.09. Zuzanna Bronisława Wielgosz (Kotań)

18.09. Dominika Jadwiga Kucia (Wyszowatka)

06.11. Artur Krzysztof Krajciewicz (Krempna)

13.11. Ewa Teresa Sym (Grab)

11.12. Diana Anna Adamska (Kotań)

26.12. Jakub Adam Kakietek (Kętrzyn)

 

rok 1982

31.01. Mateusz Mieczysław Jakubowski (Krempna)

21.02. Renata Agnieszka Potera (Kotań)

21.02. Małgorzata Eugenia Rogowska (Kotań)

12.04. Agnieszka Maria Źrebiec (Kotań)

12.04. Agnieszka Helena Smerekanicz (Kotań)

12.04. Piotr Jan Wiatr (Krempna)

25.04. Ewa Krystyna Piątek (Wyszowatka)

25.04. Ewa Żaba (Wyszowatka)

30.05. Joanna Agnieszka Sławniak (Kotań)

30.05. Barbara Maria Biel (Krempna)

06.06. Karolina Anna Dziedzic (Krempna)

27.06. Magdalena Anna Jurczyk (Krempna)

27.06. Marcin Robert Flanowski (Wyszowatka)

03.07. Zenon Piotr Wielgosz (Kotań)

25.07. Karolina Maria Wiśniewicz (Kotań)

25.07. Wiesław Stanisław Zoń (Krempna)

25.07. Sławomir Mirosław Jodłowski (Krempna)

12.09. Marta Alicja Adamczyk (Grab)

02.10. Anna Katarzyna Szczechowicz (Kotań)

17.10. Marzena Barbara Olchawa (Krempna)

24.10. Mariusz Władysław Winiarski (Krempna)

24.10. Grzegorz Pałka (Żydowskie)

31.10. Mariusz Jacek Fulara (Ożenna)

24.10. Paweł Ziemba (Krempna)

14.11. Katarzyna Maria Paprocka (Ożenna)

21.11. Piotr  Franciszek Bożentka (Kotań)

28.11. Wojciech Andrzej Turczyk (Kotań)

28.11. Krzysztof Stefan Kuszaj (Kotań)

26.12. Ewelina Maria Rogowska (Żydowskie)

 

rok 1981

29.03. Janusz Leśniak (Krempna)

11.04. Grzegorz Mazur (Ożenna)

19.04. Mariusz Janusz Mikrut (Krempna)

20.04. Rafał Karol Kopiec (Kotań)

20.04. Nina Agata Kuszaj (Grab)

20.04. Agata Wiatrowska (Ożenna)

26.04. Artur Zagórski (Krempna)

06.06. Renata Zofia Maciejczyk (Krempna)

28.06. Katarzyna Worwa (Kotań)

28.06. Marek Wojciech Kmiecik (Wyszowatka)

05.07. Kazimierz Wojciech Winiarski (Krempna)

12.07. Joanna Katarzyna Daniło (Grab)

19.07. Celina Halina Fulara (Ożenna)

26.07. Kinga Kucia (Wyszowatka)

26.07. Krzysztof Kuczała (Ożenna)

30.08. Bogdan Mroczka (Kotań)

10.09. Rafał Obrochta (Kotań )

18.10. Kamila Zofia Stoś (Wyszowatka)

26.12. Piotr Antoni Szewczyk (Wyszowatka)

26.12. Waldemar Andrzej Wojtas (Świątkowa Mała)

 

rok 1980

08.01. Wiktor Piotr Adamski (Kotań)

20.01. Adam Mieczysław Maciejczyk (Kotań)

20.01. Mariusz Bronisław Szczechowicz (Kotań)

10.02. Andrzej Jacek Parzygnat (Kotań)

10.02. Dorota Agnieszka Hyczko (Wyszowatka)

16.02. Wiesław Kazimierz Olchawa (Krempna)

07.04. Marek Sławomir Kusz (Kotań)

07.04. Magdalena Maria Smerekanicz (Kotań)

07.04. Olga Katarzyna Delimat (Ożenna)

07.04. Patryk Lucjan Stoś (Wyszowatka)

12.04. Daniel Marcin Czech (Krempna)

20.04. Agnieszka Emilia Kuszaj (Grab)

27.04. Monika Anna Adamska (Kotań)

27.04. Danuta Krystyna Guzera (Krempna)

11.05. Maria Teresa Trzeciak (Kotań)

22.06. Krzysztof Józef Mroczka (Krempna)

20.07. Agnieszka Barbara Osiadły (Wyszowatka)

27.07. Agnieszka Jastrzębska (Włocławek)

27.07. Piotr Dziedzic (Jasło)

27.07. Sylwia Maria Jaszczyk (Kotań)

16.08.  Daniel Henryk Michalewicz (Krempna)

12.10. Magdalena Maria Telma (Krempna)

19.10. Marta Weronika Bożętka (Krempna)

26.10 Ewelina Barbara Maciejczyk (Krempna)

26.12. Wioletta Barbara Jaróg (Kotań)

26.12. Agnieszka Janina Lampa (Ożenna)

27.12. Ewelina Maria Ignarska (Kotań)

28.12. Anatol Ludwik Czeluśniak (Wyszowatka)

 

rok 1979

07.01. Adam Parzygnat (Kotań)

20.01. Piotr Szczepan Szatan (Krempna)

17.02. Mariusz Andrzej Kogut (Krempna)

17.02. Adam Janusz Barnaś (Krempna)

18.02. Małgorzata Krystyna Rogowska (Krempna)

25.02. Renata Dorota Łaska (Wyszowatka)

18.03. Jerzy Dariusz Trzeciak (Kotań)

14.04. Marcin Zagórski (Krempna)

16.04. Magdalena Helena Kuszaj (Grab)

22.04. Piotr Bogusław Potera (Kotań)

22.04. Adam Józef Sym (Grab)

06.05. Marcin Łukasz Dziedzic (Wyszowatka)

09.06. Monika Joanna Walaszek (Krempna)

14.07. Wojciech Julian Ways (Warszawa)

15.07. Michał Piotr Jakubowski (Krempna)

15.07. Rafał Jan Maciejczyk (Kotań)

15.07. Urszula Renata Kostrząb (Wyszowatka)

05.08. Ewa Małgorzata Bożętka (Kotań)

19.08. Tomasz Piotr Kurowski (Ożenna)

26.08. Alina Anna Szeliga (Świątkowa Mała)

02.09. Katarzyna Maria Olchawa (Krempna)

08.09. Grzegorz Kazimierz Szczerba ( Grab)

16.09. Wojciech Jacek Bargieł (Kotań)

23.09. Anna Aneta Fulara (Ożenna)

30.09. Marek Wojciech Kleingärtner (Krempna)

21.10. Agnieszka Adamska (Kotań)

11.11. Jan Piotr Rogowski (Huta Krempska)

18.11. Grzegorz Bronisław Olejarz (Grab)

25.11. Andrzej Mieczysław Jaśkowiak (Krempna)

26.12. Rafał Marcin Flanowski (Wyszowatka)

 

rok 1978

01.01.  Łucja Barbara Maciejczyk (Krempna)

27.03. Elżbieta Helena Trzeciak (Kotań)

27.03. Aneta Maria Rodak (Kotań)

27.03. Agnieszka Katarzyna Basista (Kotań)

27.03. Agata Weronika Żeleśkiewicz (Kotań)

27.03. Jolanta Katarzyna Rogowska (Huta Krempska)

27.03. Mariusz Włodzimierz Smerekanicz (Kotań)

27.03. Rafał Józef Paprocki (Ożenna)

27.03. Magdalena Agnieszka Sikora (Kotań)

16.04. Agnieszka Magdalena Lasota (Krempna)

07.05. Alicja Ewa Szewczyk (Ożenna)

14.05. Krzysztof Jerzy Kusz (Kotań)

11.06. Roman Piotr Maciejczyk (Żydowskie)

18.06. Jolanta Beata Stoś (Radocyna)

24.06. Paweł Szymański (Kotań)

24.06. Wojciech Szymański (Kotań)

09.07. Grzegorz Roman Kmiecik (Grab)

15.07. Agnieszka Barbara Samborowska (Żydowskie)

30.07. Maciej Kamil Kamiński (Szymbark)

16.09. Agnieszka Maria Leśniak (Kotań)

17.09. Albert Józef Adamski (Kotań)

24.09. Andrzej Bronisław Winiarski (Krempna)

24.09. Grzegorz Kazimierz Winiarski (Krempna)

07.10. Marek Michał Cygan (Krempna)

22.10. Edyta Janina Brożyna (Kotań)

11.11. Beata Maria Rogowska (Kotań)

18.11. Mirosław Tomasz Walaszek (Krempna)

25.11. Monika Joanna Zięba (Krempna)

26.11. Iwona Agnieszka Pawełczak (Grab)

26.12. Anna Danuta Łukaszów (Kotań)

 

rok 1977

20.02. Bogdan Ryszard Mędrek (Krempna)

20.02. Grzegorz Tadeusz Dziedzic (Krempna)

10.04. Dagmara Małgorzata Paprocka (Ożenna)

11.04. Grażyna Agnieszka Szeliga (Świątkowa Mała)

11.04. Antoni Krzysztof Gorczyca (Wyszowatka)

29.05. Agnieszka Halina Parzygnat (Kotań)

29.05. Katarzyna Sylwia Kleingärtner (Krempna)

29.05. Jerzy Wojciech Maciejczyk (Kotań)

29.05. Zbigniew Andrzej Lampa (Wyszowatka)

18.06. Iwona Helena Fulara (Krempna)

19.06. Jacek Sebastian Wojtas (Kotań)

14.08. Adriana Izabela Pawluś (Kotań)

11.09. Monika Ziomek (Krempna)

11.09. Krzysztof Grzegorz Maciejczyk (Kotań)

18.09. Sławomir Wacław Dziedzic (Wyszowatka)

18.09. Mariusz Marek Flanowski (Wyszowatka)

15.10. Andrzej Maciejczyk (Krempna)

22.10. Tomasz Piotr Winiarski (Krempna)

30.10. Monika Joanna Hulak (Kotań)

06.11. Marta Kamińska (Ożenna)

12.11. Janusz Piotr Klupa (Żydowskie)

20.11. Aneta Magdalena Żaba (Wyszowatka)

20.11. Jacek Mirosław Łaska (Wyszowatka)

26.12. Andrzej Stanisław Rogowski (Krempna)

 

rok 1976

01.02. Grzegorz Żelno (Wyszowatka)

08.02. Artur Florkiewicz (Grab)

29.02. Witold Stanisław Szurkiewicz (Krempna)

29.02. Iwona Maria Maciejczyk (Kotań)

29.02. Małgorzata Amala Mruk (Wyszowatka)

28.03. Irena Małgorzata Prokipczak (Grab)

19.04. Alicja Lucyna Paczkowska (Ożenna)

19.04. Wojciech Mariusz Niemczyk (Ożenna)

19.04. Krzysztof Daniel Osiadły (Wyszowatka)

15.05. Beata Maria Brożyna (Kotań)

16.05. Daniel Jakub Kobak (Wyszowatka)

16.05. Janusz Andrzej Stoś (Radocyna)

04. 08. Adam Radosław Kazecki (Krempna)

15.08. Urszula Jolanta Dziedzic (Wyszowatka)

22.08. Dariusz Jan Potera (Kotań)

02.10. Wiesław Kazimierz Ciurkot (Krempna)

28.11. Mariusz Teodor Kmiecik (Grab)

05.12. Olimpia Aniela Stoś (Wyszowatka)

25.12. Katarzyna Danuta Dziedzic (Jasło)

25.12. Agata Rogowska (Krempna)

 

rok 1975

05.01. Dorota Elżbieta Gorczyca (Wyszowatka)

18.01. Aneta Dorota Maciejczyk (Krempna)

02.02. Jolanta Beata Ciomcia (Kotań)

06.02. Krzysztof Rogowski (Kotań)

09.02. Sławomir Jarosław Lassota (Krempna)

23.03. Przemysław Radosław Sikora (Krempna)

05.04. Karol Piotr Rzeźniczak (Krempna)

18.04. Janusz Potera (Kotań)

04.05. Jan Książkiewicz (Kotań)

11.05. Anita Ewa Brożyna (Kotań)

28.06. Tomasz Paweł Kleingärtner (Krempna)

27.07. Violetta Maria Bryjak (Krempna)

27.07. Mariusz Jan Telma (Krempna)

24.08. Tomasz Michał Przybyłowski (Krempna)

24.08. Agnieszka Anna Mroczka (Krempna)

07.09. Marzena Anna Jaśkowiak (Krempna)

13.09. Angelika Violetta Maria Przybyła (Krempna)

25.10. Edyta Ewa Guzera (Krempna)

23.11. Katarzyna Agnieszka Sym (Krempna)

06.12. Violetta Katarzyna Mroczka (Krempna)

25.12. Franciszek Bogumił Olejarz (Grab)

26.12. Agata Małgorzata Łaska (Krempna)

28.12. Mirosław Piotr Waśkiewicz (Krempna)

 

rok 1974

12.01. Andrzej Julian Kmiecik (Grab)

05.02. Danuta Małgorzata Ciastoń (Krempna)

15.04. Agnieszka Agata Filip (Krempna)

21.04. Waldemar Antoni Waśkiewicz (Krempna)

20.04. Janusz Andrzej Mędrek (Kotań)

09.05. Jacek Andrzej Szczerba (Grab)

12.05. Mariusz Adam Maciejczyk (Grab)

16.05. Tomasz Liszka (Grab)

11.08. Beata Maria Mruk (Wyszowatka)

08.09. Dariusz Adam Szewczyk (Ożenna)

15.09. Piotr Roman Morderski (Wyszowatka)

22.09. Małgorzata Agata Sołdyga (Krempna)

06.10. Krzysztof Żelno (Wyszowatka)

20.10. Sławomir Stanisław Kuczała (Ożenna)

26.12. Anita Karolina Winiarska (Krempna)

 

rok 1973

14.01. Sylwia Małgorzata Guzera ((Krempna)

04.02. Mariusz Grzegorz Jaśkowiak (Krempna)

11.02. Dariusz Piotr Ciomcia (Kotań)

04.03. Krzysztof Grzegorz Szatan (Krempna)

04.03. Wiesław Józef Fulara (Krempna)

23.03. Wioletta Zofia Florek (Grab)

05.05. Robert Stanisław Szot (Krempna)

16.06. Adam Wojciech Ciomcia (Kotań)

07.07. Jerzy Wacław Walaszek (Krempna)

15.07. Wiesław Janusz Rogowski (Kotań)

26.08. Lesław Piotr Potera (Kotań)

28.10. Małgorzata Janina Grotkowska (Grab)

10.11. Radosław Grzegorz Sym (Kotań)

02.12. Elżbieta Michalewicz (Krempna)

26.12. Maria Ewa Maciejczyk (Krempna)

 

rok 1972

06.02. Jolanta Jurkowska (Świątkowa Wielka)

06.02. Jolanta Parzygnat (Kotań)

09.04. Beata Kazimiera Paprocka (Krempna)

29.04. Jerzy Andrzej Grzesik (Krempna)

14.05. Agnieszka Marzena Patlewicz (Krempna)

22.05. Arkadiusz Wojciech Winiarski (Krempna)

11.06. Robert Marek Osiadły (Wyszowatka)

12.06. Bogumiła Maria Rogowska (Świątkowa Wielka)

17.06. Krystyna Jolanta Radzik (Grab)

25.06. Roman Wiesław Mędrek (Krempna)

02.07. Marek Roman (Ożenna)

13.08. Janusz Wojciech Brejak (Krempna)

13.08. Janusz Kuczała (Ożenna)

20.08. Magdalena Zięba (Krempna)

1510. Roman Michał Cichoń (Wyszowatka)

22.10. Małgorzata Barbara Michalewicz (Krempna)

22.10. Janina Grażyna Kurowska (Ożenna)

12.11. Adam Tadeusz Łopata (Grab)

03.12. Tomasz Zięba (Krempna)

 

rok 1971

01.01.  Katarzyna Pasławska (Krempna)

01.01.  Jacek Wacław Wróżek (Wyszowatka)

03.01. Katarzyna Maria Chrobak (Wyszowatka)

17.01. Mieczysław Kazimierz Szczęch (Kotań)

24.01. Piotr Maciejczyk (Krempna)

21.01. Irena Ewa Kornel (Krempna)

14.02. Agnieszka Maria Majchrowicz (Ożenna)

14.02. Beata Krystyna Brejak (Krempna)

21.02. Jan Liszka (Grab)

12.04. Renata Ewa Ignarska (Kotań)

06.06. Mariusz Franciszek Brejak (Kotań)

02.05. Janusz Sudyka (Świątkowa Mała)

09.05. Kazimierz Bogdan Rogowski (Krempna)

20.06. Dariusz Leon Rogowski (Kotań)

18.07. Bogusław Piotr Szot (Krempna)

01.08. Krystyna Szeliga (Kotań)

06.08. Iwona Urszula Potera (Kotań)

07.08. Dariusz Ciosek (Grab)

14.11. Mirosław Jan Leśniak (Kotań)

25.12. Renata Barbara Rudnicka (Ożenna)

 

rok 1970

20.01. Ewa Mieczysława Szymczyk (Krempna)

25.01. Wojciech Tomasz Wenc (Wyszowatka)

01.03. Andrzej Wojciech Kurowski (Ożenna)

30.03. Józef Wojciech Ciastoń (Krempna)

21.06. Jan Józef Bernacki (Polany)

21.06. Małgorzata Kmiecik (Wyszowatka)

02.08. Krystyna Turczyk (Krempna)

09.08. Jolanta Maria Bukryj (Ożenna)

30.08. Zofia Maria Książkiewicz (Kotań)

13.09. Beata Anna Waśkiewicz (Krempna)

27.09. Tadeusz Jan Adamczyk (Kotań)

03.11. Grażyna Ludmiła Parzygnat (Kotań)

15.11. Krzysztof Edward Mędrek (Krempna)

13.12. Elżbieta Stanisława Kuczała (Grab)

 

rok 1969

27.07. Kazimierz Jan Mędrek (Krempna)

10.08. Lucyna Maria Klupa (Kotań)

24.08. Robert Dariusz Bryjak (Krempna)

31.08. Roman Zbigniew Borowiecki (Krempna)

21.09. Andrzej Adam Maciejczyk (Huta Krempska)

29.09. Janina Cichoń (Wyszowatka)

19.10. Jacek Tadeusz Poworoźniak (Wyszowatka)

26.10. Jan Piotr Parzygnat (Kotań)

30.11. Bożena Małgorzata Kogut (Krempna)

Grupy, Wydarzenia, zmarli, chrzty, zaślubiny, chrzty

Kancelaria parafialna czynna

  • Od poniedziałku do piątku 16:30 - 20:00

  • W soboty 13:00 - 16:00 (prowadzona przez osobę świecką)

(Sprawy pilne prosimy kierować na numer prywatny ks. proboszcza +48 667 707 778)